transline facebook

Holandia.

flaga holandii

Wiatraki to jeden z najważniejszych symboli tego kraju. Naprawdę warto odwiedzić chociaż jeden z nich. O tym, jak ważna rolę odgrywają w życiu holenderskiego społeczeństwa, świadczy święto ustanowione na ich cześć – Dzień Wiatraka.

Holandia jest krajem kwiatami opływająca - wzdłuż i wszerz. Kwitnące pola tulipanów co roku przyciągają miliony turystów i jednocześnie pracowników do ich obróbki.

Holandia rajem finansowym?

Polscy emigranci, którzy szukają lepszego życia poza naszą zachodnią granicą, bardzo często stawiają na takie kraje jak Niemcy, Belgia czy przede wszystkim Holandia. Dlaczego?

Otóż od momentu kiedy otworzyły się polskie granice (strefa Schengen), Polacy masowo wyruszyli "w Europę" w poszukiwaniu zarobienia środków finansowych pozwalających na lepszy komfort i jakość życia.

euro

Na różnych portalach z pracą w Holandii można znaleźć setki ofert pracy, szczególnie prace sezonowe przy obróbce i produkcji kwiatów ciętych i doniczkowych oraz ogólnie ogrodnictwa. Holandia jest ich głównym eksporterem na teren całej Europy.

Oprócz tego można znaleźć prace bardziej wyspecjalizowane, jak np. obróbka w zakładach produkcji technicznej, operatorzy maszyn CNC, spawacze.

Jak dojechać?

Usługi przewozu osób po Europie przeżywają "boom" w związku z otwarciem granic i możliwością swobodnego podejmowania pracy poza granicami Polski.

busy do holandii

Transport osobowy ściśle wiąże się z bezpieczeństwem i flotą nowoczesnych pojazdów, jaką oferuje nasza firma. W pierwszej kolejności warto przyłożyć wagę do bezpieczeństwa pojazdów, którymi planujemy kurs do Holandii, Niemiec i Belgii oraz doświadczenie kierowcy - to w jego ręce oddajemy swoje życie i zdrowie. Oczywiście można dojechać do Holandii np. autobusami, ale czas takiej podróży się wydłuża i niespecjalnie różni się finansowo od komfortowej i szybkiej podróży busem.

Zasady transportu

Aby przewóz osób do Holandii był bezpieczny i by czas w busie miło zleciał podczas podróży, należy przestrzegać kilku zasad:

  • zakaz spożywania alkoholu
  • zakaz palenia papierosów wewnątrz pojazdu
  • cisza, umożliwiająca kierowcy bezpieczny transport
  • zakaz zaśmiecania pojazdu i niszczenia jego wyposażenia

Wiadomości z firmy

· grudzień 2015 Przewóz na lotnisko!

Nasza nowa marka TranslineAIR właśnie pojawiła się na rynku! Przewóz na lotnisko dostępny od 1 stycznia 2016 roku!

· maj 2014 Nowy harmonogram wyjazdów i powrotów

Wyjazdy: wtorek, czwartek, piątek, niedziela
Powroty: poniedziałek, środa, piątek, sobota

· maj 2014 Obsługujemy nowe miejscowości

Rozpoczęliśmy kursowanie do następujących miejscowości: Elbląg, Malbork, Pasłęk, Orneta, Dobre Miasto, Sztum, Miłomyn, Małdyty, Morąg oraz ich okolice.

· styczeń 2013 Nowa strona - Paczkobus.pl!

Serdecznie zachęcamy do składania zleceń przewozu paczek poprzez nową stronę internetową stworzoną do tego celu - www.paczkobus.pl!

· sierpień 2011 Nowa witryna!

Właśnie uruchomiliśmy naszą nową stronę. Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu i zachęci do skorzystania z naszych usług.

· sierpień 2011 Nowy Renault Trafic!

Do floty naszych pojazdów dołączył nowy i bezpieczny Renault Trafic.
Zobacz więcej

· lipiec 2011 Nowy Opel Vivaro!

Od tego miesiąca wozimy Państwa kolejnym nowym pojazdem. Opel Vivaro do Państwa dyspozycji.
Zobacz więcej

· kwiecień 2011 Nowy Peugeot Partner!

Zakupiliśmy nowy samochód dostawczy Peugeot Partner, który czeka na Państwa zlecenia.
Zobacz więcej

· kwiecień 2011 Transport ciężarowy - DAF XF 95!

Od kwietnia 2011 roku odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, rozpoczęliśmy przewóz ładunków wielotonowych (do 24 ton) na terenie Polski i Europy, świeżo zakupionym DAF XF 95!

Projekt: Strony WWW Toruń © 2019

Jesteś zadowolony z naszych usług? Daj nam PLUSA :-)

transport ciężarowy